horseback riding kemp for kids

horseback riding kemp for kids

Letní kemp pro děti – informace na čísle: 736 611 443

Vhodné, jak pro zkušené děti, tak pro úplné začátečníky.
cena 5500,- za 5 dní 9:00-16:00 – po domluvě možný dřívější check in/ pozdější check out.

V ceně, každý den trénink, lukostřelba, atletika, pitný režim, svačiny a oběd
Termíny: 1.7-5.7.2024
15.7-19.7.2024
29.7-2.8.2024
12.8-16.8.2024
19.8-23.8.2024
26.8-31.8.2024

Proč si rezervovat náš letní kemp?? pro děti jsou koně velmi relaxační a maji antistresové účinky . Prvním důležitým důvodem je jedinečná možnost, kterou tento kemp nabízí. Dětem poskytuje skvělou příležitost strávit čas venku, v přírodě, a naučit se o péči o zvířata, konkrétně o koně. Děti se mohou naučit důležité dovednosti, jako je krmení, čištění a péče o koně, což je nejen vzácná zkušenost, ale také přínosná výchova pro budoucnost.

Dalším důvodem, proč by lidé měli rezervovat náš letní kemp, je bezpečnost a dozor, který poskytujeme. Naše zařízení je pečlivě navrženo tak, aby poskytovalo bezpečné prostředí pro děti, kde mohou bezstarostně prozkoumávat a učit se novým věcem. Náš tým zkušených instruktorů a dozorců je vždy připraven poskytnout pomoc a podporu dětem během jejich pobytu v kempu.

Kromě učení se o koních a bezpečného prostředí nabízí náš letní kemp dětem také možnost vytvořit nová přátelství a prožít nezapomenutelné letní dobrodružství. Interakce s dalšími dětmi, sdílení zážitků a společné aktivity pod dohledem profesionálů přináší nejen zábavu, ale také posiluje sociální dovednosti a rozvíjí důležitou schopnost spolupráce.

Celkově je náš letní kemp pro děti s koňmi skvělou volbou pro rodiče, kteří hledají inspirativní a zábavnou zážitkovou aktivitu pro své děti v blízkosti Prahy.Poskytujeme jedinečnou kombinaci vzdělávání, zábavy a dobrodružství, která pomáhá dětem rozvíjet se a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky. Buďte součástí tohoto fantastického letního dobrodružství pro vaše děti a poznejte krásu spojení s koňmi a přírodou!

Mimo koní naši instruktoři ovládají vodní sporty, děti budou mít aktivity na loďkách v jezeře, atletiku a lukostřelbu.

POZOR ZA PŘÍPLATEK 1500 kč možnost přespání ve vlastních stanech ( v příplatku je možnost osprchování se teplou vodou, večeře, snídaně a noční dozor)

Top